(c) 2006-2008 Superdarek

  Jak objednat     Obchodní podmínky     Technické údaje     Kontakt  

Technické údaje

Tisk - MIMAKI JV33

Technické údaje - Tiskárna MIMAKI JV33Představujeme Vám multifunkční, solventní injektovou tiskárnu s vysokým výkonem. Přináší vysoce kvalitní tisk při 1 440 dpi a tiskové šíři 1600 mm. Díky nejmodernější technologii se stává zdokonalená vysoká kvalita skutečností.
Tisk na exteriérové solventní tiskárně má velkou přednost v trvanlivosti, odolnosti a stálobarevnosti tisku.
Plátno HP Satin Canvas (370 g/m2)Technické údaje - HP Satin Canvas

Plátno se saténovým povrchem HP Satin Canvas je směsí bavlny a polyesteru, která má všechny patřičné vlastnosti: saténový povrch, krátká doba schnutí a odolnost proti roztrhnutí. Přináší vysokou kvalitu barev při různém používání ve vnitřním i venkovním prostředí.
Plátno tohoto druhu je určeno pro aplikace jakékoliv digitální tvorby na solventních tiskárnách.
UMĚLECKÉ PLÁTNO - ImagePerfect 2310 (440 g/m2) Technické údaje - UMĚLECKÉ PLÁTNO - ImagePerfect 2310 (440 g/m2)

Artistic canvas IP 2310 je textilní materiál, který na pohled i na dotyk dokonale imituje malovanou uměleckou grafiku. Drsná, dobře viditelná struktura plátna, vynikající tisková kvalita a extrémě zářivé barvy dokáží navodit pocit autentického, ručné malovaného uměleckého díla. Materiál byl vyvinut pro digitální tisk na velkoformátových tiskárnách a je vhodný pro potisk solventními inkousty.


FRONTLIT BANNER - ImagePerfect 2114 litý, bílý, pololesklý (550g/m2) Technické údaje - FRONTLIT BANNER - IP 2114 litý, bílý, pololesklý (550g/m2)

Frontlit banner - premium je vysoce kvalitní, coatovaná, měkká PVC plachtovina (banner) s jasným bílým povrchem, který v kombinaci s TOP COATING vrstvou, zvyšuje barevnou hloubku a kvalitu tisku. Vynikající tiskové vlastnosti tohoto materiálu doplňuje certifikát nehořlavosti B1, odolnost proti UV záření a odolnost proti tvorbě plísní. Je vhodný pro interiérové a dlouhodobé exteriérové aplikace. Materiál byl vyvinut pro digitální tisk na velkoformátových tiskárnách a je vhodný pro potisk solventními inkousty.

FRONTLIT BANNER - ImagePerfect 2109 laminovaný, bílý, lesklý (440g/m2) Technické údaje - FRONTLIT BANNER - IP 2109 laminovaný, bílý, lesklý (440g/m2)

IP 2109 je ekonomická, měkká, ohebná PVC plachtovina (banner) s vysokým leskem a vynikající kvalitou tisku, určena pro interiérové a krátkodobé exteriérové aplikace. Tento materiál byl vyvinut specielně pro digitální tisk na velkoformátových tiskárnách a je vhodný pro potisk solventními inkousty.FOTOGRAFICKÝ PAPÍR BÍLÝ LESKLÝ - ImagePerfect 2406 (260g/m2) Technické údaje - FOTOGRAFICKÝ PAPÍR BÍLÝ LESKLÝ - IP 2406 (260g/m2)

IP 2406 je lesklý, fotografický papír s vyšší gramáží, určen pro interiérové použití. Vynikající tiskové parametry, širokou barevnou hloubku (gamut) a skutečná černá barva děljí z tohoto papíru nenahraditelný materiál pro špičkové reprodukce výtvarného umění. Materiál je kromě tradičních displejů a posterů vhodný i pro výrobu vizitek, pozvánek, pohlednic, oznámení, jídelních lístků, diplomů a pod. Tento matriál byl specielně vyvinut pro digitální tisk na velkoformátových tiskárnách a je vhodný pro potisk solventními inkousty.


PLAKÁTOVÝ PAPÍR BÍLÝ POLOLESKLÝ - ImagePerfect 2408 (200g/m2)

IP 2408 je poster papír pro všeobecné použití a pro nenáročnou světelnou reklamu. Je odolný proti vodě a poškrábání. IP 2408 je určený na interiérové a krátkodobé exteriérové aplikace. Tento materiál byl vyvinut specielně pro digitální tisk na velkoformátových tiskárnách a je vhodný pro potisk solventními inkousty.

SAMOLEPÍCÍ FÓLIE - ORAJET 3640 (80 mic)

ORAJET 3640 je ekonomická, monomerická, válcovaná samolepící PVC fólie pro všeobecné použití v interiéru nebo exteriéru, pro krátkodobé nebo střednědobé aplikace na rovných površích. ORAJET 3640 má čiré lepidlo.


Blind-rám (napínací rám)

Blind-rámBlind-rám je dřevěný nebo hliníkový rám na který se napíná plátno. Není tedy při pohledu
na obraz vidět. My preferujeme dřevěný blind-rám.